czwartek, 16 maja 2013

Galaxy...


  Miewacie czasami prorocze sny? Ja chyba właśnie dziś taki miałam, obudziłam się rano z przekonaniem i poczuciem obowiązku zrobienia nowego wpisu. Przez cały dzień chodził za mną pomysł na wpis. Przeważnie nie ufam swojej intuicji, ale dziś posłuchałam się jej, postanowiłam wyjść na dwór i zrobić zdjęcia. Okazało się to świetną decyzją...

 Moja wewnętrzna ‘mistrzyni pomysłów na nowe posty’ miała dziś  naprawdę dobry dzień.  Zdjęcia wyszły świetnie, jestem z nich wyjątkowo zadowolona (to się naprawdę rzadko zdarzało ostatnio) podobają mi się przede wszystkim za intensywną kolorystykę i nasycenie. 
  Przechodząc do stylizacji, leginsy w mojej szafie goszczą już od dawna, ale jakoś cały czas odkładałam zrobienie stylizacji z nimi, w końcu się udało. Zapewne większości z Was przejadły się już wzory galaxy, szczerze mówiąc mnie trochę tez, ale swoje leginsy uwielbiam za kolory. Ostatnio w stylizacjach nie było litów, odstawiłam je na trochę, ale dziś znowu wracają.  Koszule i czapkę widzieliście już w innych zestawieniach.
  Pozostawiam Was ze zdjęciami :*

 P.S. Mam pewien pomysł, co powiecie na konkurs na blogu? :)
leggins- Romwe 
shirt- H&M
heels- Deashop
cap- NewEra
watch- Chrono Maxx
Jewelry:
ring- Mango
bracelet- Stradivarius, O! kurka,

5 komentarzy:

 1. Dodatki ładne, ale zdj mi się średni podobają

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcemy konkurs 0.o <3

  OdpowiedzUsuń
 3. zawsze masz rozpuszczone włosy, moze jakoś byś je związała kiedyś żeby byłóo troche inaczej ? :)

  ooo tak, konkurs !!!! oooo yeah ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. a kiedy bd? ;p
  oby jak najszybciej Klaudia ! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ubrania dobierane są nieumiejętnie, zakładasz wszystko co akurat jest modne, a założenie wszystkiego co jest aktualnie na topie to nienajlepszy pomysł. Nie masz wrodzonej umiejętności łączenia ubrań, ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. Paznokcie bardzo lubię :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń